DSpace
 

Electronic archive of IPPO >
Методична служба – школі. Архів. >

Методична служба – школі. Випуск 6

Домівка зібрання

 
 
або переглянути 
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання
Перегляд статистики

Методична служба – школі. Інформаційно-методичні матеріали на допомогу працівникам освіти. Випуск 6. / Автор-укладач В.І. Уруський. – Тернопіль: Астон, 2005. – 320 с.

У черговому випуску збірника продовжується публікація матеріалів з досвіду роботи методичної служби Тернопільської області. Вміщені в даному випуску матеріали допоможуть методистам, керівникам закладів освіти, головам методичних об’єднань учителів-предметників спланувати та організувати методичну роботу з педагогічними кадрами, провести педагогічну діагностику професійної компетентності та результатів діяльності вчителів. Для керівників закладів освіти з метою нормативного забезпечення перспективного та поточного планування організаційно-методичної роботи публікуються витяги з обласної програми „Вчитель”. Збірник стане у пригоді менеджерам освіти, головам методичних об’єднань учителів-предметників, педагогам-практикам, всім, кого цікавлять питання організації методичної роботи та навчально-виховного процесу в закладах освіти.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок