DSpace
 

Electronic archive of IPPO >
Методична служба – школі. Архів. >

Методична служба – школі. Випуск 3

Домівка зібрання

 
 
або переглянути 
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання
Перегляд статистики

Методична служба – школі. Інформаційно-методичні матеріали на допомогу працівникам освіти. Випуск 3. / Укладачі: Ю.В. Буган, О.В. Козловська, Г.Г. Свінних, В.І. Уруський. – Тернопіль: Астон, 2004. – 290 с.

Черговий випуск збірника містить інформаційно-методичні матеріали з актуальних питань змісту, організації та управління навчально-виховним процесом у закладах освіти. Організація профільного навчання в старшій школі обумовлює необхідність відновлення системи професійної орієнтації учнівської молоді. Для вирішення цих проблем у збірник вміщено нормативні документи з питань професійної орієнтації як передумови вибору профілю навчання і соціально-професійного самовизначення юнаків та дівчат. Значна частина матеріалів присвячена технологіям здійснення контролю за роботою вчителя. Публікуються матеріали з досвіду роботи вчителів зарубіжної літератури. Продовжено публікацію методичних рекомендацій з організації громадянської освіти.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок