DSpace
 

Electronic archive of IPPO >
Досвід роботи (Архів) >
З досвіду роботи шкільного бібліотекаря >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.ippo.edu.te.ua:8080/handle/123456789/2566

Назва: "Розвиток читацьких інтересів та формування творчої компетентної особистості шляхом пошуку та впровадження нових технологій в роботі бібліотекаря"
Автори: Сичик, Любов Дмитрівна
Ключові слова: "Розвиток читацьких інтересів та формування творчої компетентної особистості шляхом пошуку та впровадження нових технологій в роботі бібліотекаря"
Дата публікації: 6-тра-2015
Серія/номер: шкільні бібліотекарі;
Короткий огляд (реферат): "Розвиток читацьких інтересів та формування творчої компетентної особистості шляхом пошуку та впровадження нових технологій в роботі бібліотекаря"
Опис: "Розвиток читацьких інтересів та формування творчої компетентної особистості шляхом пошуку та впровадження нових технологій в роботі бібліотекаря"
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.ippo.edu.te.ua:8080/handle/123456789/2566
Розташовується у зібраннях:З досвіду роботи шкільного бібліотекаря

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Конкурс шкільна бібліотека.doc"Розвиток читацьких інтересів та формування творчої компетентної особистості шляхом пошуку та впровадження нових технологій в роботі бібліотекаря"1.13 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити
ПАСПОРТ БІБЛІОТЕКИ ВИСОКЕ.doc28 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити
АНКЕТА УЧАСНИКА ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА ВИСОКЕ.docx12.49 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок